×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود ZikZag- Consulting & Agency WordPress Theme NULLED نسخه ۱٫۱٫۳

دانلود ZikZag- Consulting & Agency WordPress Theme NULLED نسخه ۱٫۱٫۳

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 23 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 17
  • پیش نمایش انگلیسی
  • طرح‌بندی‌های صفحه اصلی بسیار زیبا ویژگی‌های بسیاری برای چارچوب صفحه‌ساز Elementor WGL با Elementor Header Builder و هزاران ویژگی ماژول توسعه یافته برای ارائه محصولات خود در صفحه‌های طراحی مدرن، انعطاف‌پذیر، کشیدن و رها کردن سربرگ با رنگ‌ها و فونت‌های از پیش تنظیم شده قابل تنظیم.

    Gorgeous Home Page Layouts A lot of features for Elementor Page Builder WGL Framework with Elementor Header Builder and Tons of Features Extended Module for Present Your Products at the Pages Modern Design Flexible, Drag&Drop Header Builder with Presets Customizable colors and fonts.