×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود Xtocky – WooCommerce Responsive Theme نسخه ۲٫۳

دانلود Xtocky – WooCommerce Responsive Theme نسخه ۲٫۳

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 25 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 86.51
  • پیش نمایش انگلیسی
  • Xtocky – یک پوسته وردپرس حرفه ای ووکامرس است که منحصراً برای خرید آنلاین ساخته شده است و برای فروشگاه دیجیتال، فروشگاه مردانه، فروشگاه زنان، فروشگاه لباس، فروشگاه الکترونیک، فروشگاه مبلمان، فروشگاه فناوری پیشرفته، فروشگاه ساعت، فروشگاه کتاب، لوازم آرایشی و بهداشتی شما ساخته شده است. فروشگاه، جواهرات لوکس، فروشگاه عینک آفتابی، فروشگاه دوچرخه سواری و فروشگاه لوازم جانبی…

    Xtocky – is a professional WooCommerce WordPress theme, built exclusively for online shopping and It was built for your digital store, men store, women store, clothing store, electronics shop, furniture store, hi-tech store, watch store, book store, cosmetics shop, luxury jewelry, Sunglass shop, Cycling shop and accessories store…