×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود WP Magic Link Login – Passwordless Authentication WordPress Plugin نسخه ۱٫۵٫۷

دانلود WP Magic Link Login – Passwordless Authentication WordPress Plugin نسخه ۱٫۵٫۷

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 23 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 1
  • پیش نمایش انگلیسی
  • وب سایت خود را با WP Magic Link Login ایمن کنید. کاربران به ندرت از رمزهای عبور قوی استفاده می کنند و وب سایت شما در برابر حملات آسیب پذیر است. با افزونه ما، می توانید به آنها اجازه دهید بدون رمز عبور وارد شوند. پس از ارسال آدرس ایمیل، آنها یک لینک ورود امن از طریق ایمیل دریافت می کنند که دارای زمان انقضا است (می توانید مقداری بین ۱ تا ۶۰ دقیقه تنظیم کنید). هنگامی که کاربر به لینک دسترسی پیدا می کند، بدون درخواست رمز عبور به طور خودکار وارد می شود. همچنین می توانید با محدود کردن کاربران به ورود از همان آدرس IP که پیوند را درخواست کرده است، امنیت را افزایش دهید.

    Secure your website with WP Magic Link Login. Users rarely are using strong passwords and your website is vulnerable to attacks. With our plugin, you can allow them to login without a password. After submitting the email address, they’ll receive a secure login link via email that will have an expiration time (you can set a value between 1 to 60 minutes). When the user accesses the link, it will automatically login without asking a password. You can also enhance the security by restricting users to login from the same IP address that requested the link.