×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود WooCommerce Delivery Area Pro نسخه ۲٫۱٫۸

دانلود WooCommerce Delivery Area Pro نسخه ۲٫۱٫۸

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 23 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 3.5
  • پیش نمایش انگلیسی
  • افزونه ووکامرس که به بازدیدکنندگان اجازه می دهد بررسی کنند که آیا محصولی برای تحویل در یک منطقه خاص موجود است یا خیر. مدیر می تواند قوانین تحویل محصول را در عرض چند دقیقه طبق نیاز ایجاد کند. این افزونه پنج راه مختلف را ارائه می دهد که توسط آن مدیر می تواند محصولات و مناطق تحویل آنها را مشخص کند.

    A woocommerce extension that allows visitors to check whether a product is available for delivery in a particular area or not. Admin can create product delivery rules from backend within minutes as per requirements. This plugin provides five different ways by which admin can specify products and their delivery areas.