×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود WhizzChat – A Universal WordPress Chat Plugin نسخه ۱٫۰٫۵

دانلود WhizzChat – A Universal WordPress Chat Plugin نسخه ۱٫۰٫۵

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 24 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 4.21
  • پیش نمایش انگلیسی
  • WhizzChat یک افزونه جهانی چت وردپرس است که می تواند به کاربران شما اجازه دهد تا در وب سایت شما با یکدیگر چت کنند یا می توانند با مدیر. افزونه whizzChat می تواند با هر تمی از ThemeForest کار کند. می تواند با هر نوع پست سفارشی کار کند. WhizzChat یک افزونه وردپرس است که به شما کمک می کند تا از طریق سیستم چت با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. در زمان صرفه جویی کنید و از نرم افزاری که قبلاً می شناسید و دوست دارید استفاده کنید. مستقیماً با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید.

    WhizzChat is a universal WordPress Chat Plugin that can allow your users to chat with each other on your website or can with the Admin. The whizzChat plugin can work with any theme from ThemeForest. It can work with any custom post type. WhizzChat is a WordPress plugin that helps you to communicate with your customers’ via the chat system. Save time and use the software you already know and love. Communicate with your customers directly.