×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود Verve – High-Style WordPress Theme NULLED نسخه ۵٫۰٫۱

دانلود Verve – High-Style WordPress Theme NULLED نسخه ۵٫۰٫۱

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 26 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 24.57
  • پیش نمایش انگلیسی
  • چرخ فلک ناوبری گزینه های نمایش نوار منو چندگانه فوتر کاملاً انعطاف پذیر. روشن/خاموش کنید، یک صفحه قبل/بعد اضافه کنید و محتوای نوار کناری را اضافه/حذف کنید با یک کلیک نصب محتوای نمونه. همه (یا فقط تعدادی!) از صفحاتی را که با دقت برای شما ساخته ایم، دریافت کنید. به دلایل کپی رایت، تصاویر استفاده شده در طول فرآیند با پیش نمایش تم متفاوت است

    Carousel Navigation Multiple menu bar display options Completely flexible footer. Turn ON/OFF, add a page before/after and add/remove sidebar content One-click install sample content. Get all (or just some!) of the pages that we carefully crafted for you. For copyright reasons, the images used during the process are different from the theme previews