×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود Ultimate Reviewer – Elementor & WPBakery Page Builder Addon نسخه ۲٫۸٫۱

دانلود Ultimate Reviewer – Elementor & WPBakery Page Builder Addon نسخه ۲٫۸٫۱

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 25 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 24.1
  • پیش نمایش انگلیسی
  • افزونه Ultimate Reviewer WordPress برای WPBakery Page Builder و Elementor هر موضوعی را به یک سایت بررسی کامل تبدیل می کند. الگوهای بررسی خود را ایجاد کنید، به کاربران اجازه دهید رتبه بندی اضافه کنند، رتبه بندی را از طریق فرم نظر ارسال کنند، نظرات را به جداول مقایسه اضافه کنند. بدون نیاز به دانش کدنویسی

    Ultimate Reviewer WordPress Plugin for WPBakery Page Builder and Elementor turns any theme into a full review site. Create your own review templates, allow users to add ratings, submit ratings via the comment form, add reviews to comparison tables. No coding knowledge required.