×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود Tabligh – Islamic Institute & Mosque WordPress Theme نسخه ۱٫۰

دانلود Tabligh – Islamic Institute & Mosque WordPress Theme نسخه ۱٫۰

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 25 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 17.01
  • پیش نمایش انگلیسی
  • قالب وردپرس موسسه اسلامی و مسجد تبلیغ یک قالب وردپرس عالی برای مرکز اسلامی، مسجد، فروشگاه اسلامی و هر سازمان یا جامعه اسلامی غیر انتفاعی است. این موضوع تمام قابلیت‌های یک مرکز اسلامی یا نیازهای یک مسجد را دارد – دوره‌های آنلاین، خطبه‌ها، صدا، کمک‌های مالی، تجارت الکترونیک، زمان‌بندی نماز، علما و رویدادهای اسلامی، آموزه‌های اسلامی، خدمات، جداول قیمت‌گذاری، کتاب‌ها و فایل‌های صوتی. با افزونه Charitable Donations می توانید وجوه جمع آوری کنید، کمک های مالی را جمع آوری کنید و جمع آوری کمک های مختلف را اجرا کنید.

    Tabligh Islamic Institute & Mosque WordPress Theme is perfect WordPress theme for Islamic center, Mosque, Islamic Shop and any non-profit Islamic organization or community. This theme has all the functionality of an Islamic center or a mosque needs – online courses, sermons, audio, donations, eCommerce, namaz-salat timings, Islamic Scholars and events, Islamic Teachings, Services, Pricing Tables, Books and audios. With Charitable Donations plugin you can collect funds, gather donations and run different fundraisers.