×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود Stellar- Star Rating plugin for WordPress نسخه ۲٫۱٫۲

دانلود Stellar- Star Rating plugin for WordPress نسخه ۲٫۱٫۲

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 23 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 2
  • پیش نمایش انگلیسی
  • Stellar یک پلاگین رتبه بندی ستاره برای وردپرس است. این افزونه می تواند برای هر ورودی وردپرس، چه پست، چه صفحه یا محصول، رتبه بندی ایجاد و ذخیره کند. پشتیبانی جستجوی Microdata به شما این امکان را می دهد که موقعیت و دید افزونه را در صفحات گوگل با کلیک یک دکمه در تنظیمات بهبود بخشید. تنظیمات انعطاف پذیر امکان ایجاد رتبه بندی با هر ظرفیت ۳ ستاره، ۵ ستاره، ۱۰ ستاره و حتی ۱۲ ستاره را فراهم می کند. و البته، هر نمادی را از کتابخانه عظیم آیکون های از پیش تعریف شده انتخاب کنید یا حتی نماد SVG خود را برای رتبه بندی آپلود کنید.

    Stellar is a star rating plugin for WordPress. This plugin can create and save ratings for each WordPress entry, whether it is a Post, Page or Product. Support search Microdata allows you to improve the position and visibility of the plugin on Google pages with the click of a button in the settings. Flexible settings make it possible to create a rating of any capacity 3 stars, 5 stars, 10 stars, and even 12 stars. And of course, choose any icon from the huge library of predefined icons or even upload your own SVG icon for rating.