×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود Souje – Personal WordPress Blog Theme نسخه ۵٫۰

دانلود Souje – Personal WordPress Blog Theme نسخه ۵٫۰

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 26 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 0.8
  • پیش نمایش انگلیسی
  • Souje یک تم وبلاگ شخصی وردپرس است. دوستداران مد، مسافران، سازندگان اقلام دست ساز، دنبال کنندگان روند و کسانی که به هر نوع وبلاگ نویسی دیگری علاقه دارند می توانند از آن استفاده کنند! طراحی به یاد ماندنی و قطعی تفاوت را ایجاد می کند. سوژه به منظور رعایت این اصل ایجاد شده است.

    Souje is a personal WordPress blog theme. Fashion lovers, travelers, handmade item creators, trend followers and the ones who interest in any other kind of blogging can use it! Memorable and deterministic design makes the difference. Souje has been created in order to catch this principle.