×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود Shopkeeper – Responsive WordPress Theme نسخه ۲٫۹٫۳۹

دانلود Shopkeeper – Responsive WordPress Theme نسخه ۲٫۹٫۳۹

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 23 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 23.45
  • پیش نمایش انگلیسی
  • Shopkeeper با در نظر گرفتن نیازهای توسعه دهندگان و مشاوران وردپرس ساخته شده است که وب سایت هایی را برای مشتریان خود جمع می کنند. همه چیز مورد نیاز برای شروع سریع یک پروژه جدید را دارد. Shopkeeper یک موضوع چند منظوره است، به شما امکان می دهد سایت هایی را برای طیف گسترده ای از صنایع و سبک ها ایجاد کنید: فروشگاه های آنلاین، کاتالوگ محصولات، وبلاگ ها، نمونه کارها، یا سایت های شرکتی.

    Shopkeeper was built having in mind the needs of WordPress developers and consultants putting together websites for their clients. It has everything you need to quick start a new project. Shopkeeper is a multi-purpose theme, it allows you to create sites for a wide range of industries and styles: online stores, product catalogs, blogs, portfolios, or corporate sites.