×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود Sahifa – Responsive WordPress News, Magazine نسخه ۵٫۷٫۵

دانلود Sahifa – Responsive WordPress News, Magazine نسخه ۵٫۷٫۵

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 23 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 9.64
  • پیش نمایش انگلیسی
  • پوسته وردپرس پاسخگو Sahifa که با جدیدترین و مفیدترین عملکرد بارگذاری شده است، ظرافت عملی را با ویژگی های قدرتمند ترکیب می کند. تم همه کاره و قابل تنظیم که آماده و به طور خاص برای استفاده در طیف گسترده ای از دستگاه ها و پلتفرم ها طراحی شده است، همچنان یک انتخاب بسیار محبوب برای وبلاگ ها، اخبار و مجلات است.

    Loaded with the latest and most useful functionality, the Sahifa responsive WordPress theme combines practical elegance with powerful features. Retina-ready and designed specifically for use across a broad array of devices and platforms, the versatile and customizable theme continues to be a resoundingly popular choice for blogs, news, and magazines.