×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود PressGrid – Frontend Publish Reaction & Multimedia Theme نسخه ۱٫۳٫۱

دانلود PressGrid – Frontend Publish Reaction & Multimedia Theme نسخه ۱٫۳٫۱

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 23 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 5.07
  • پیش نمایش انگلیسی
  • ویژگی Front-End Publishing شامل یکپارچه‌سازی ورود به سیستم اجتماعی – ورود به حساب کاربری فیس‌بوک، توییتر طرح‌بندی مایع/پاسخگوی شگفت‌انگیز سازگاری باورنکردنی برای دستگاه‌های تلفن همراه مانند iPad و iPhone گزینه رنگ نامحدود برای پست و دسته‌بندی سفارشی‌سازی پانل – بسیار دقیق و تجربه کاربری سازگار با مرورگرهای مختلف

    Front-End Publishing feature included Social login integration – Facebook, Twitter account login Amazing liquid/responsive layout Incredibly compatible for mobile devices such as iPad & iPhone Unlimited color option for post and category Customize panel – Highly detailed and user experience Cross browser compatible