×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود Pixzlo – Creative Theme for Professionals نسخه ۱٫۱٫۲

دانلود Pixzlo – Creative Theme for Professionals نسخه ۱٫۱٫۲

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 26 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 43.33
  • پیش نمایش انگلیسی
  • Pixzlo یک تم وردپرس مدرن و جذاب، تمیز و مد روز، پاسخگو برای موبایل است. این موضوع برای استارتاپ ها، صفحه فرود، وب سایت تجاری، شرکت های فناورانه و آژانس های بازاریابی دیجیتال عالی است. ویژوال کامپوزر را به عنوان سازنده صفحه خود دارد و ۲۶۰ بلوک سازنده را تبلیغ می کند که آن را جذاب تر می کند. با نصب یک کلیک و چند مرحله خیاطی یک وب سایت کامل بسازید!

    Pixzlo is a modern and engaging, clean and trendy, mobile responsive WordPress theme. This theme is perfect for startups, landing page, business website, technological corporations and digital marketing agencies. It has Visual Composer as its page builder and promotes 260 builder blocks that makes it even more alluring. Build an entire website with a one-click installation and few tailoring steps!