×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود Permalink Manager Pro – WordPress Plugin نسخه ۲٫۲٫۹٫۳

دانلود Permalink Manager Pro – WordPress Plugin نسخه ۲٫۲٫۹٫۳

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 25 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 0.3
  • پیش نمایش انگلیسی
  • پیشرفته ترین پلاگین پیوند ثابت و در عین حال کاربر پسند برای وردپرس. با Permalink Manager Pro می توانید به راحتی تمام پیوندهای ثابت خود را برای پست ها، صفحات، انواع پست های سفارشی، دسته ها، برچسب ها، طبقه بندی های سفارشی و فروشگاه های WooCommerce کنترل کنید. همچنین به شما کمک می کند پیوندهای دائمی خود را به صورت انبوه بازسازی کنید یا هر کلمه ای را در URL های خود تنها با چند کلیک جایگزین کنید.

    Most advanced yet user-friendly permalink plugin for WordPress. With Permalink Manager Pro you can easily control all your permalinks for posts, pages, custom post types, categories, tags, custom taxonomies and WooCommerce shops. It will also help you to bulk regenerate your permalinks or replace any word in your URLs with just a few clicks.