×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود Onum – SEO & Marketing Elementor WordPress Theme نسخه ۱٫۲٫۰٫۱۱

دانلود Onum – SEO & Marketing Elementor WordPress Theme نسخه ۱٫۲٫۰٫۱۱

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 25 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 9.09
  • پیش نمایش انگلیسی
  • Onum یک تم وردپرس تجاری است که به طور خاص برای شرکت های SEO و بازاریابی دیجیتال و آنهایی که خدمات SEO ارائه می دهند طراحی شده است. این موضوع با یک صفحه ساز کشیدن و رها کردن (Elementor) از پیش بسته بندی شده است تا اطمینان حاصل شود که می توانید به راحتی وب سایت خود را همانطور که دوست دارید طراحی کنید.

    Onum is a business WordPress theme designed specifically for SEO & Digital Marketing companies and those that offer SEO services. The theme comes pre-packed with a drag and drop page builder (Elementor) to ensure you can easily design your website just how you like it.