×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود Molla – Multi-Purpose WooCommerce Theme نسخه ۱٫۲

دانلود Molla – Multi-Purpose WooCommerce Theme نسخه ۱٫۲

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 23 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 8.33
  • پیش نمایش انگلیسی
  • پوسته Molla WooCommerce یک تم وردپرس نهایی WooCommerce است که برای هر نوع سایت تجاری تجارت الکترونیک مناسب است. Molla عناصر فراوان و ویژگی های قدرتمندی را ارائه می دهد که می تواند هر آنچه را که می خواهید پیکربندی کند. در مقایسه با سایر ویژگی‌های عمومی تجارت الکترونیک تم‌های چند منظوره، Molla ویژگی‌های نهایی WooCommerce را با پوسته‌ها و طرح‌بندی‌ها و ویژگی‌های انحصاری ارائه می‌کند. Molla عملکرد فوق العاده سریع را تضمین می کند که برای فروشگاه های WooCommerce شما ضروری است. لطفاً برای مشاهده ویژگی های بیشتر از Molla، زیر را بررسی کنید. از تم Molla Business و WooCommerce لذت ببرید!

    Molla WooCommerce theme is an ultimate WooCommerce WordPress theme that is suitable for any type of ecommerce business sites. Molla provides plenty elements and powerful features that can configure all you want. Compared to other multi-purpose themes’ general ecommerce features, Molla provides ultimate WooCommerce features with exclusive skins & layouts and features. Molla guarantees super fast performance which is essential for your WooCommerce shops. Please check below to see more features from Molla. Enjoy Molla Business & WooCommerce Theme!