×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود Lagom – Multi Concept MultiPurpose Theme نسخه ۱٫۲

دانلود Lagom – Multi Concept MultiPurpose Theme نسخه ۱٫۲

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 25 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 35.99
  • پیش نمایش انگلیسی
  • Lagom یک قالب وردپرس نسل بعدی است، این یک ظاهر جدید حرفه ای نرم و تمیز برای شرکت ها، نمونه کارها و وبلاگ نویسی است. این طرح ها خلاقیت را با سادگی در هر بیش از ۲۰ مفهوم کامل ترکیب می کنند. این تم برای همه خلاقیت ها، وبلاگ ها و مشاغل خلاقانه شرکتی مناسب است.

    Lagom is a next generation WordPress theme, it’s a new look of soft and clean professionalism for Corporate, Portfolio and Blogging. These designs combine creativity with simplicity on each 20+ full concepts. This theme is suitable for all creativity, blogs and creative corporate businesses.