×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود Kingdom – WooCommerce Amazon Affiliates Theme نسخه ۳٫۹٫۲

دانلود Kingdom – WooCommerce Amazon Affiliates Theme نسخه ۳٫۹٫۲

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 25 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • پیش نمایش انگلیسی
  • Kingdom همراه با صفحه ساز Visual Composer و Slider Revolution ارائه می شود، این بدان معناست که شما ۵۹ دلار صرفه جویی می کنید! Kingdom همچنین سازگار با موبایل (تأیید شده توسط Google) و سئو است. برای آسان‌تر کردن کار شما، وب‌سایت‌های ساختگی ایجاد کرده‌ایم که می‌توانید تنها با چند کلیک با استفاده از افزونه مدیریت پشتیبان ما آن‌ها را وارد کنید.

    Kingdom comes bundled with Visual Composer page builder & Slider Revolution, that means that you save $59! Kingdom is also mobile friendly (certified by Google) and SEO-ready. To make your work as easier, we’ve created some dummy websites that you can import in only couple of clicks using our Backup Manager Plugin