×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود Jobhunt – Job Board theme for WP Job Manager نسخه ۱٫۲٫۶

دانلود Jobhunt – Job Board theme for WP Job Manager نسخه ۱٫۲٫۶

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 24 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 7.15
  • پیش نمایش انگلیسی
  • Jobhunt یک تم وردپرس Job Board آسان برای استفاده، کدگذاری شده و سریع است که بر اساس اصل جداسازی نگرانی ها برای WP Job Manager ساخته شده است. این برنامه از تمام ویژگی‌های WP Job Manager مانند فهرست‌های شغلی قابل فیلتر، ارسال‌های شغلی، داشبورد کارفرما و ارسال‌های شغلی پشتیبانی می‌کند.

    Jobhunt is an easy to use, cleanly coded and fast Job Board WordPress theme built on the priciple of separation of concerns for WP Job Manager. It supports all the features of WP Job Manager such as Filterable Job Listings, Job Submissions, Employer Dashboard and Job Submissions.