×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود JetStyleManager – Manage Elementor Page Style Settings نسخه ۱٫۱٫۲

دانلود JetStyleManager – Manage Elementor Page Style Settings نسخه ۱٫۱٫۲

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 26 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 0.05
  • پیش نمایش انگلیسی
  • JetStyleManager برای Elementor را دوست خواهید داشت! کنترل کامل بر سبک های صفحه: مجموعه تنظیمات سبک خاصی را برای تغییر ظاهر ویجت ها در ویرایشگر Elementor تعریف کنید | استفاده کارآمد از حافظه سرور: بار ویرایشگر کمتری را با تنظیمات سبک خاص انتخاب کنید و همزمان عملکرد سایت خود را افزایش دهید | رویکرد جدید برای مدیریت: ایجاد، ذخیره پوسته‌های از پیش استایل‌شده برای ویجت‌های Jet برای استفاده بیشتر و کاهش زمان برای استایل طرح‌بندی صفحه‌تان.

    You’ll love JetStyleManager for Elementor! Full control over page styles: Define a certain styles settings set available for changing widgets’ appearance in Elementor editor | Efficient server memory use: Select a lower editor level load with certain style settings and boost your site performance at the same time | New approach to managing: Create, save pre-styled skins for Jet widgets for further usage and reduce time for styling your page layout.