×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود Fundrize – Responsive Donation & Charity Theme نسخه ۱٫۱۵

دانلود Fundrize – Responsive Donation & Charity Theme نسخه ۱٫۱۵

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 26 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 28.53
  • پیش نمایش انگلیسی
  • Fundrize تم وردپرس تمیز و انعطاف پذیر فوق العاده پاسخگو و آماده رتینا است. این تم قدرتمند با تعداد زیادی گزینه و تنظیمات سفارشی سازی است، ما بسیاری از ویژگی های طراحی و عملکرد قدرتمندی را اضافه کرده ایم که دوست خواهید داشت. Fundrize Donation Theme بهترین راه حل برای وب سایت کمک مالی شما است.

    Fundrize is Ultra Responsive & Retina Ready clean and flexible WordPress Theme. This is powerful theme with tons of customization options and settings, we have added a lot of design features and powerful functionality that you will love. Fundrize Donation Theme is the best solution for your donation website.