×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود Frontend Publishing Pro – WordPress Post Submission Plugin نسخه ۳٫۱۱٫۰

دانلود Frontend Publishing Pro – WordPress Post Submission Plugin نسخه ۳٫۱۱٫۰

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 23 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 2.11
  • پیش نمایش انگلیسی
  • اگر می خواهید به کاربران خود توانایی ایجاد پست از قسمت جلویی را بدهید، Frontend Publishing Pro راه حل مناسبی برای شما است. این به خوبی با انواع پست سفارشی / طبقه بندی کار می کند و با یک رابط کشیدن و رها کردن ساده برای ساخت فرم آسان ارائه می شود. به لطف کدهای کوتاه ارائه شده، می توانید این افزونه را تنها در چند دقیقه در وب سایت وردپرس خود نصب کنید.

    If you want to give your users the ability to create posts from the front-end area then Frontend Publishing Pro is the perfect solution for you. It works well with custom post types/taxonomies and comes with a simple drag and drop interface for easy form building. Thanks to the included shortcodes you can deploy this plugin on your WordPress website in just a few minutes.