×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود FoxuhHost – Shop, Corporate & Web Hosting + WHMCS نسخه ۱٫۴

دانلود FoxuhHost – Shop, Corporate & Web Hosting + WHMCS نسخه ۱٫۴

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 25 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 32.53
  • پیش نمایش انگلیسی
  • FoxuHost یک تم میزبانی WHMCS و تم شرکتی پاسخگو وردپرس (دسکتاپ، تبلت، تلفن همراه؟) است. با طرحی که توسط Elite Authors ایجاد شده است، دارای ۷ طرح بندی، بسیاری از صفحات داخلی بیشتر، نمایش اسلایدهای عالی، تنوع رنگ است. طراحی آسان برای سفارشی سازی و کاملاً برجسته. این موضوع برای میزبانی وب، هاستینگ، شرکتی، نمونه کارها، کلاسیک، خلاقانه، وبلاگ، کسب و کار و یک صفحه مناسب است. ایجاد وب سایت برجسته در چند دقیقه!

    FoxuHost is a WordPress Responsive (Desktop, Tablet, Mobile Phone?) WHMCS Hosting Theme and Corporate Theme. With the design has been created by Elite Authors, It comes with 7 layouts, Many more inner Pages, Awesome Slideshows, Color Variations. Easy-to-customize and fully featured design. This theme suitable for Web Hosting, Hosting, Corporate, Portfolio, Classic, Creative, Blog, Business and One Page. Create Outstanding Website in Minutes!