×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود Filmax – Movie Magazine WordPress Theme نسخه ۱٫۱٫۱

دانلود Filmax – Movie Magazine WordPress Theme نسخه ۱٫۱٫۱

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 25 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 16.47
  • پیش نمایش انگلیسی
  • Filmax یک محصول وردپرس تصفیه شده، تازه و مدرن برای منتقدان فیلم و کسانی است که می خواهند یک مجله آنلاین فیلم مرسوم، وبلاگ فیلم شیک، پورتال فیلم جذاب و غیره راه اندازی کنند. علاقه مندان همچنین می توانند از آن برای ایجاد وبلاگ در زمینه فیلمسازی، بازیگری و … استفاده کنند. تولید فیلم، و همچنین کاتالوگ بازیگران یا فیلم ها. بنابراین برای هر شرکت، آژانس، شرکت یا دفتر مرتبط با فیلم ها و فیلم ها مناسب است.

    Filmax is a refined, fresh & modern WordPress product for film critics and those who want to run a trendy online movie magazine, stylish film blog, attractive film portal, etc. Enthusiasts can also use it to build a blog on filmmaking, acting, and movie production, as well as an actors or movies catalog. Thus it will fit any company, agency, firm or bureau related to films and movies.