×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود File Manager Plugin For WordPress نسخه ۷٫۵٫۴

دانلود File Manager Plugin For WordPress نسخه ۷٫۵٫۴

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 23 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 8.91
  • پیش نمایش انگلیسی
  • استفاده آسان از افزونه مدیریت فایل وردپرس، که به کاربران امکان مشاهده، ویرایش و ایجاد فایل ها در پوشه وردپرس و زیر پوشه های آن را می دهد. این رابط کاربری ساده و زیبا دارد و حتی برای مبتدیان نیز به راحتی قابل استفاده است. دارای رابط کاربری گرافیکی به سبک ویندوز، میانبرهای منوی زمینه (منوی کلیک راست) و قابلیت ویرایش تصویر.

    Easy to use WordPress File Manager plugin, which enables the users to view, edit and create files in the WordPress folder and its sub-folders. It has simple and elegant interface and can be easily used even by beginners. It has Windows-styled GUI, context menu (right click menu) shortcuts and image editing capabilities.