×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود Evently – Event & Conference Theme نسخه ۱٫۹

دانلود Evently – Event & Conference Theme نسخه ۱٫۹

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 25 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 26.6
  • پیش نمایش انگلیسی
  • برای رویداد سال با Evently، یک رویداد مدرن و موضوع کنفرانس آماده شوید، آماده شوید! Evently با ۹ صفحه اصلی شگفت‌انگیز، ۳ افزونه ممتاز و مجموعه‌ای از طرح‌بندی‌هایی که مخصوصاً برای نمایش بلندگوها و رویدادها ایجاد شده‌اند، همه چیزهایی را که ممکن است برای یک وب‌سایت شگفت‌انگیز نیاز داشته باشید، دارد. سخنرانان خود را معرفی کنید و جزئیات رویداد، کنفرانس یا جلسه خود را مانند یک حرفه ای به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید یک برنامه رویداد دقیق ایجاد کنید، داستان های وبلاگ را به اشتراک بگذارید یا محصولات خود را به صورت آنلاین با Evently بفروشید. رویداد خود را ایجاد کنید، از امروز شروع کنید.

    Prepare for the event of the year with Evently, a modern event and conference theme, ready to rock! Packed with 9 amazing homepages, 3 premium plugins and a wide array of layouts specially created for showcasing speakers and events, Evently has all you may need for an amazing website. Introduce your speakers and share the details about your event, conference or meetup like a professional. You can also create a detailed event schedule, share the blog stories or sell your products online with Evently. Create your event, start today.