×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود Deactivate Plugins Per Page – Improve WordPress Performance نسخه ۱٫۱۲٫۰

دانلود Deactivate Plugins Per Page – Improve WordPress Performance نسخه ۱٫۱۲٫۰

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 26 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 0.7
  • پیش نمایش انگلیسی
  • با “غیرفعال کردن پلاگین ها در هر صفحه” می توانید به راحتی افزونه ها را در برخی از صفحات وردپرس (یا در همه به جز یک صفحه انتخاب شده) غیرفعال کنید. این برای افزایش سرعت سایت شما به طور عمده مفید است زیرا بسیاری از افزونه های فرانت اند دارایی های جاوا اسکریپت و CSS خود را در هر صفحه بارگذاری می کنند، حتی اگر از آنها در یک صفحه استفاده کنید.

    With “Deactivate Plugins Per Page” you can easily disable plugins on certain WordPress pages (or on all except a selected page). This is useful for speeding up your site mainly because many front-end plugins will load their jаvascript and CSS assets on every page, even if you use them on one page.