×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود Blake von Hauer – Editorial Fashion Magazine Theme نسخه ۶٫۰

دانلود Blake von Hauer – Editorial Fashion Magazine Theme نسخه ۶٫۰

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 26 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 0.7
  • پیش نمایش انگلیسی
  • می توان گفت که “زنانه” کلمه کلیدی برای موضوع مجله مد ما است. دارای تناژهای ابریشمی صورتی و سالور است. هارمونی پیشرفته سبک فونت های ایتالیک، پررنگ و منظم با مفهوم کلی به خوبی همراه است. همچنین، سبک های مختلف استفاده از نوار لغزنده و نماهایی که می توان در مناطق ویجت شده به دست آورد، موضوع ما را در سطح بالایی قرار می دهد.

    We can say that “feminine” is the keyword for our fashion magazine theme. It has silky tones of pink and salor. Advanced harmony of italic, bold and regular font styles goes along with the general concept very well. Also, different usage styles of the slider and the views that can be achieved in widgetized areas put our theme in a high level.