×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود Anada – Data Science & Analytics Saas WordPress Theme نسخه ۱٫۲٫۰

دانلود Anada – Data Science & Analytics Saas WordPress Theme نسخه ۱٫۲٫۰

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 26 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 24.2
  • پیش نمایش انگلیسی
  • Anada – پوسته وردپرس علم داده و تجزیه و تحلیل – یک الگوی مدرن و سریع و آسان قابل تنظیم و سفارشی سازی است که دارای بیش از ۳۰ صفحه معتبر HTML5 و ۹ تنوع صفحه اصلی است. آنادا ویژگی‌های شگفت‌انگیز متعددی را ارائه می‌دهد، مانند، مشاوره علوم داده در کسب و کار داده‌های بزرگ، شرکت راه‌اندازی اتوماسیون داده، تجارت هوش مصنوعی.

    Anada – Data Science & Analytics WordPress Theme – is a Responsive quick and easy customizable Modern Multipurpose Data science & big data analysis Template that comes with 30+ valid HTML5 pages and 9 home page variations. Anada offers numerous awesome features like, Data Science consulting big data business, data automation startup company, artificial intelligence business.