×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×
خانه » محصول » دانلود Agrikole – Responsive WordPress Theme for Agriculture & Farming نسخه ۱٫۶

دانلود Agrikole – Responsive WordPress Theme for Agriculture & Farming نسخه ۱٫۶

باکس اطلاعات + دانلود

آخرین بروز رسانی این پست: 26 آبان 1400می باشد

برای آگاهی از سایر نسخه های این محصول لطفا اسم آن را در جست و جو گر سایت سرچ کنید تا تمامی نسخه های موجود برای شما نمایش داده شود.

  • حجم (مگابایت) : 31.83
  • پیش نمایش انگلیسی
  • Agrikole یک قالب وردپرس فوق پاسخگو و آماده رتینا است که برای انواع وب سایت های کشاورزی، کشاورزی، غذای ارگانیک و سایر وب سایت ها مناسب است. تم پر از گزینه‌ها و تنظیمات سفارشی‌سازی است، تقریباً همه چیز را می‌توانید تغییر دهید. ما طرح‌ها و الگوهای طراحی زیادی اضافه کردیم تا موضوع فوق‌العاده انعطاف‌پذیر و قدرتمند باشد.

    Agrikole is an Ultra Responsive and Retina Ready WordPress Theme suitable for all types of Farming, Agriculture, Organic Food and other websites. Theme is full of customization options and settings, you can change almost everything. We added a lot of design layouts and patterns to make theme ultra flexible and powerful.