0

سوال : آیا برای نصب باید هزینه ای بپردازم؟

✅ با توجه به هر سورس ممکن است هزینه ای برای نصب دریافت شود که در بحش راهنما و سوالات متدوال هر سورس کد به صورت مجزا پاسخ داده شده است ولی در بیشتر حالات در صورتی که در بخش راهنما (help) پاسخی یافت نشد میتوانید به پشتیبانی پیام بگذارید تا برای نصب راهنمایی تان کنند.

سوال : چطور برنامه ها را راه اندازی کنم؟

✅ هر سورس کد یک فایل راهنما برای آموزش نصب دارد میتوانید به این فایل راهنما (برحسب ورژن مراجعه کنید)

سوال : از کجا می توانم دمو خروجی سورس کد  را دانلود کنم؟

✅ در لندینگ پیش نمایش هر سورس کد میتوانید خروجی را دریافت کنید و بر روی موبایل خود نصب کنید.

سوال : لینک خرید سورس کد کجاست؟

✅ فروس سورس کد های اورجینال فقط و فقط از طریق راست چین می باشد.

سوال :بروز رسانی محصول چگونه است؟

✅ سعی بر این است که ماهیانه و به طور منظم سورس کد بروز رسانی شده و نظرات سفارشی سازی طبق برنامه بروز رسانی (در صورت امکان) لحاظ کردد.

سوال :آیا سورس کدها قابل ویرایش می باشد ؟

✅ به دلیل جلوگیری از انتشار غیر مجاز سورس کد بعضی از کلاس های این سورس کد توسط ناشر (اِی آر 100) کد گذاری و قابل ویرایش نیست لذا برای سفارشی سازی این سورس کد میتوانید با ناشر در ارتباط باشید، بنابر این تمامی سورس کد قابل ویرایش نیست و قسمت هایی که نیاز به ویرایش دارند برای کاربر برای ویرایش در دسترس هستند.

سوال :آیا سفارش سازی انجام میدهید ؟

✅ در صورتی که سفارش سازی شما در سورس کد و برنامه ی فعلی قابل پیاده شدن باشد ، سفارش سازی با دریافت هزینه و تعیین زمان مقرر قابل انجام می باشد.

✅  تمامی حقوق مادی و معنوی سورس کد های منتشر شده در پروفایل اِی آر 100 در راست چین متعلق به این گروه می باشد و کپی برداری و انتشار غیر مجاز آن مورد رضایت صاحب رسانه نمی باشد.