×

راهنمای وب سایت

ضمن تشکر از شما بازدیدکنندگان و مشترکین گرامی توجه شما را به نکات زیر جلب میکنیم.

قوانین و مقررات وب سایت را در این بخش میتوانید بخوانید، ثبت نام شما به منزله ی قبول کلیه ی قوانین می باشد.

با ثبت نام در وب سایت از تمامی خدمات ارائه شده میتوانید برای یک روز(24 ساعت) به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

برای ثبت نام در وب سایت از این بخش  استفاده کنید.

بعد از ثبت نام در وب سایت اشتراک ویژه شما به مدت 24 ساعت فعال شده و میتوانید از تمامی محتویات سایت در این مدت به صورت رایگان استفاده کنید و بعد از آن حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

×

راهنما و مقررات

خرید و استفاده از کلیه ی خدمات و سرویس های این سایت به منزله ی پذیرش کامل کلیه ی قوانین درج شده در این صفحه میباشد. بنابراین سفارش و خرید هر نوع سرویس/محصول از این سایت به مفهوم پذیرش کامل کلیه ی موارد زیر از طرف شخص خریدار خواهد بود. اِی آر ۱۰۰ در کلیه ی موارد پایبند قوانین زیر بوده و سرویس های خود را تنها در چهارچوب این قوانین به کاربران ارائه میدهد و تحت هیچ عنوانی، خدماتی خارج از قوانین تعیین شده، به کاربران ارائه نخواهد کرد.

در طی بیان این قوانین، از شما با لفظ خریدار/مشتری/مشترک/کاربر یاد شده و از فروشنده با عنوان اِی آر ۱۰۰ یاد میشود.

قوانین عمومی :

 • ممحصولات رایگان شامل هیچ نوع پشتیبانی نمی گردد.

شرایط و ضوابط خرید سورس کد و دوره های آموزشی:

 1. سوالات پیش از خرید را حتما در دیدگاه های همان محصول یا از طریق پشتیبانی سایت مطرح کنید.
 2. درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می باید توسط سیستم تیکت اِی آر ۱۰۰به ثبت برسد.
 3. پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران ، توضیحات محصول و … دقت فرمایید.اِی آر ۱۰۰هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم خرید اشتباه شما ندارد.
 4. محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد پس از تایید کارشناسان اِی آر ۱۰۰،غیرقابل خرید خواهد شد.
  • تبصره ۱-۱: بازگشت وجه به حساب کاربران (کاربرانی که صرفا نسخه معیوب را خریداری کرده و نسخه سالم برای محصول در اختیار ایشان قرار نگرفته است) فقط به صورت شارژ کیف پول انجام شده و کاربر می تواند محصول دیگری را از اِی آر ۱۰۰خریداری کند.
 5. فروش و پخش محصولات، در سایر مارکت ها و سایت ها ممنوع است و در صورتی که ثابت شود محصول خریداری شده، توسط شما در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی به فروش رفته یا به صورت رایگان در اختیار سایر کاربران قرار داده شده است علاوه بر مسدود سازی حساب کاربری شما ، پیگرد قانونی علیه شما صورت خواهد گرفت.
  توجه: در صورتی که محصولی از سایت در وبسایت های دیگر یا در کانالی منتشر شود ، آپدیت های بعدی برای آن محصول باید مجدد خریداری شود.
 6. اِی آر ۱۰۰هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد.
 7. با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت اِی آر ۱۰۰، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط اِی آر ۱۰۰را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.
 8. هر گونه توهین و افترا به تیم پشتیبانی سایت شامل پشتیبانی آنلاین ، سیستم تیکت پشتیبانی و پشتیبانی تلگرام سایت علاوه بر پیگرد صریح و قانونی ، موجب حذف کامل حساب فرد خاطی خواهد شد.
 9. هرگونه استفاده ناصحیح از محصولات پکیج ها و … به عهده خریدار می باشد و اِی آر ۱۰۰هیچگونه مسئولیتی در این قبال ندارد.
 10. اِی آر ۱۰۰در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
 11. پاسخگویی به تیکت هایی که امکان خرید آن محصول وجود نداشته باشد،امکان پذیر نیست.
 12. در صورتی که محصول به صورت آنلاین باشد مانند پکیج اینستاگرام ، پکیج عضو در عضو و تمام محصولاتی که کارکرد آن ها به صورت آنلاین است ، ممکن است سرویس های مربوط به پکیج به مرور زمان برای همیشه یا برای مدتی غیرفعال شوند که این محصولات به بر اساس زمانبندی مشخص آپدیت و سرویس های جدید جایگزین خواهند شد.
 13. امکان پشتیبانی برای برنامه ها و ابزارهایی که دارای بخش پرداخت هستند، بر عهده خریدار می باشد.
 14. خدمات اِی آر ۱۰۰به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، امنیت و … ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای اِی آر ۱۰۰که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و اِی آر ۱۰۰هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد.
 15. تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات اِی آر ۱۰۰تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه اِی آر ۱۰۰و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، اِی آر ۱۰۰حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت اِی آر ۱۰۰در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا اِی آر ۱۰۰مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت اِی آر ۱۰۰کنترل نماید.
 16. تمامی آموزش ها گارانتی کاربردی بودن را دارا می باشند و در صورتی که بعد از خرید کاربر از آن نتوانست به صورت کاربردی استفاده کند ۵۰ درصد مبلغ پرداختی به وی بازگردانده می شود.

 

قوانین و مقررات راست چین:

۱- خریدار موظف است تا ۱۵ روز بعد از خرید خود جهت باز کردن تیکت پشتیبانی و درخواست نصب محصول اقدام نماید, بعد از این بازه زمانی طبق تعرفه راست چین ۵۰ هزار تومان جهت نصب دریافت خواهد شد, نصب رایگان صرفا به صورت بسته نصبی فارسی انجام می شود و سایت هایی که دارای محتوا می باشند با هزینه توافقی نصب انجام خواهد شد.

۲- نصب رایگان قالب صرفا یکبار به صورت رایگان انجام می گیرد, در صورتی که مشتری مجددا درخواست نصب داشته باشد ۳۰ هزار تومان هزینه جهت نصب دریافت خواهد شد.

۳- قبل از خرید محصول خواهش مندیم تمام ویژگی ها و امکانات آن را در دمو بررسی بفرمایید همچنین اگر سوالی داشتید در بخش دیدگاه ها مطرح کنید, به هیچ عنوان امکان بازگشت وجه وجود نخواهد داشت.

۴- تغییراتی که نیازمند کدنویسی اختصاصی یا ویرایش کدهای اصلی قالب باشد شامل هزینه خواهد شد.

۵- بعد از بروزرسانی محصول اصلی بروزرسانی فارسی توسط ما انجام می گیرد و خریدار می تواند به صورت رایگان بدون محدودیت زمانی همواره آپدیت ها را در پنل کاربری خود دریافت کنید.، نصب بروز رسانی ها با توجه به راهنما بر عهده ی خریدار می باشد و در صورت نصب توسط کارشناسان اِی آر ۱۰۰ ملزم به پرداخت هزینه می باشد.

۶- پشتیبانی از طریق تیکت بسته به نوع درخواست بین ۱ الی ۴۸ ساعت حداکثر پاسخ داده خواهد شد تیکت هایی که در حالت انتظار یا در دست بررسی قرار می گیرند گاها تا ۳ روز نیاز به زمان دارند.

۷- تمامی فایل های ارائه شده همانطور که قبلا هم اشاره کردیم به صورت کاملا اوریجنال از منبع آن خریداری شده است و کاملا امن هستند, کلیه فایل ها مجددا با فایروال قوی مورد اسکن قرار می گیرند و امکان وجود هر گونه فایل مخرب در آن ها به ۰ درصد می رسد, مسئولیت تامین امنیت سایت به عهده خریدار می باشد.

۸- این مجموعه وظیفه دارد به روزرسانی های افزونه یا پوسته را بدون کوچکترین تغییر و صرفا با اضافه کردن فایل های فارسی ساز در اختیار شما قرار دهد, مسئولیت هر گونه اختلال در سایت بعد از به روزرسانی برعهده ما نمی باشد.

۹- این مجموعه هیچ گونه بکاپی از سایت یا هاست شما تهیه نمی کند, لطفا چنانچه اطلاعاتی مهمی دارید که احتمال دارد با نصب قالب از بین بروند از هاست خود قبل از درخواست نصب بک آپ تهیه بفرمایید.

۱۰- پشتیبانی شامل سوالات در مورد وردپرس یا افزونه های عمومی نصب شده همراه پوسته یا مشکلات آنها که به وفور آموزش های آن در گوگل موجود می باشد نخواهد شد.

۱۱- وجود هر گونه اشکال در فارسی سازی پوسته یا افزونه شامل پشتیبانی رایگان خواهد شد, هر گونه اشکال در محصول اصلی که به فارسی سازی این مجموعه مرتبط نشود صرفا به طراح اصلی گزارش داده شده و مسئولیت رفع آن بر عهده این مجموعه نخواهد بود البته ما تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مشتریانمان خواهیم کرد.

۱۲- از شما خواهش مندیم حتما قبل از به روزرسانی محصول از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه فرمایید تا در صورت بروز هرگونه اشکال یا خطا امکان برگشت به نسخه سالم سایت شما وجود داشته باشد, این مجموعه هیچ گونه مسئولیتی در این مورد قبول نخواهد کرد.

۱۳- پوسته های که با تخفیف های بیش از ۵۱٪ خریداری شوند شامل نصب رایگان نخواهند شد.

DCMA in GLOBAL:

Ar100 is in compliance with 17 U.S.C. § ۵۱۲ and the Digital Millennium Copyright Act (“DMCA”). It is our policy to respond to any infringement notices and take appropriate actions under the Digital Millennium Copyright Act (“DMCA”) and other applicable intellectual property laws.

If your copyrighted material has been posted on Ar100or if links to your copyrighted material are returned through our search engine and you want this material removed, you must provide a written communication that details the information listed in the following section. Please be aware that you will be liable for damages (including costs and attorneys’ fees) if you misrepresent information listed on our site that is infringing on your copyrights. We suggest that you first contact an attorney for legal assistance on this matter.

The following elements must be included in your copyright infringement claim:
Provide evidence of the authorized person to act on behalf of the owner of an exclusive right that is allegedly infringed.
Provide sufficient contact information so that we may contact you. You must also include a valid email address.
You must identify in sufficient detail the copyrighted work claimed to have been infringed and including at least one search term under which the material appears in Ar100search results.
A statement that the complaining party has a good faith belief that use of the material in the manner complained of is not authorized by the copyright owner, its agent, or the law.
A statement that the information in the notification is accurate, and under penalty of perjury, that the complaining party is authorized to act on behalf of the owner of an exclusive right that is allegedly infringed.
Must be signed by the authorized person to act on behalf of the owner of an exclusive right that is allegedly being infringed.

مجاز به انتحاب متن نیستید.